Дата: 20.08.2019 13:19

заміщення вакантної посади

директора Шендерівського навчально –

виховного комплексу «Дошкільний навчальний

заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів»

Стеблівської селищної ради

Відповідно до Кодексу законів України про працю , Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Стеблівської селищної ради від 31.07.2017 № 8-2/VII,

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора Шендерівського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів» Стеблівської селищної ради (додаток 1).

2. Оприлюднити дане оголошення в мережі Інтернет за адресою  https://steblivska-gromada.gov.ua/ та в засобах масової інформації.

3. Контроль за дане розпорядження залишаю за собою.

Начальник відділу освіти,

культури, молоді та спорту                                                                    Л. КОРІНЕЦЬ

Додаток 1 до розпорядження

від «19» серпня

№ 11/16-01-20

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Стеблівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Шендерівського навчально - виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів» Стеблівської селищної ради, яка розташована за адресою : 19453, Черкаська обл., Корсунь – Шевченківський р-н., с. Шендерівка, пров. Шкільний,26.

Умови оплати праці передбачено Постановою КМУ від 30.08.2002 р.№1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки  розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

До кандидатів на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти висуваються наступні вимоги :

- наявність громадянства України;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;

- наявність вищої педагогічної освіти не нижче ступеня «спеціаліст»;

- стаж педагогічної роботи не менше як три роки;

- знання Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про запобігання корупції», Кодекс Законів про працю України;

- наявність організаторських здібностей;

- фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі претендент подає такі документи :

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі

- перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти на 2 (два) або 6 (шість) років.

Документи для участі в конкурсі подаються особисто у строк не раніше ніж 20 та не більше 30 календарних днів з дня оприлюднення  оголошення за адресою: 19451, Черкаська обл. Корсунь – Шевченківський р-н, смт. Стеблів, вул. Партизанська,4.

За додатковою інформацією звертатись за тел.5-90-14 до секретаря конкурсної комісії Олексієнко Людмили Михайлівни або електронну адресу osvita.stebliv@ukr.net.