Про затвердження Звіту про оцінку майна «Лікарська амбулаторія з прибудовою, сарай, гараж, підвал, убиральня, погріб вул. Соборна,67 с. Шендерівка, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область за №077-7/2019»

Дата: 18.07.2019 13:57

Фото без опису                                                                         ПРОЕКТ

СТЕБЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

Від                        2019 року

№ ____/VІІ

смт Стеблів

Про затвердження Звіту про оцінку майна

«Лікарська амбулаторія з прибудовою, сарай,

гараж, підвал, убиральня, погріб вул. Соборна,67

с. Шендерівка, Корсунь-Шевченківський район,

Черкаська область за №077-7/2019»

Відповідно до пункту 42 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звіт про оцінку майна – «Лікарська амбулаторія з прибудовою, сарай, гараж, підвал, убиральня, погріб  вул. Соборна,67 с. Шендерівка, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область за №077-7/2019» щодо визначення ринкової вартості об'єкта оцінки у складі комунального майна Стеблівської селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Звіт про оцінку майна «Лікарська амбулаторія з прибудовою, сарай, гараж, підвал, убиральня, погріб вул. Соборна,67 с. Шендерівка, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область за №077-7/2019» ( висновок про вартість об'єкта оцінки від 01.07.2019 року), виконаного оцінювачем - ФОП Левич А.Б.

2.Головному бухгалтеру виконавчого комітету селищної ради Харченко С.В. привести у відповідність до Звіту про оцінку майна «Лікарська амбулаторія з прибудовою, сарай, гараж, підвал, убиральня, погріб вул. Соборна,67 с. Шендерівка, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область за №077-7/2019»  балансову вартість об’єктів оцінки , загальною площею 757,7 м2  на суму 2830474 грн., в тому числі лікарська амбулаторія з прибудовою площею 414,3м2 на суму 1810616 грн., сарай площею 228,2 м2 на суму 561728 грн., гараж площею 23,3 м2 на суму 54392 грн.,підвал площею 58,4м2на суму 105656 грн., убиральня площею 5,8м2  на суму 30970 грн., погріб площею 27,7м2на суму 267112 грн.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності голови.

Селищний голова                                                              О.ДАНІЛЬЧЕНКО