Рішення "Про затвердження ставок єдиного податку на 2020 рік"

Дата: 30.06.2019 23:21

СТЕБЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ   СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

Від 25.06.2019

№ 33-3/VII

Про затвердження ставок єдиного податку

на 2020 рік

Відповідно до статті 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 143,  Конституції України, пункту 4,4 статті 4, статей 7,10, пунктів 12.3, 12.4 статті 12, статті 293 Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», лист Державної регуляторної служби України № 1981/0/20-19 від 29.03.2019 року, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань планування, фінансів,бюджету та соціально – економічного розвитку, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити у 2020 році фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць:

а) для першої групи - 10% розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня податкового( звітного ) року.,

б) для другої групи - 15% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового( звітного ) року, згідно із доданою таблицею. Перелік видів підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах сплати єдиного податку та розмір ставок єдиного податку на 2020 рік (додаток 1).

2. Затвердити, елементи єдиного податку для суб’єктів господарювання на території Стеблівської селищної ради (ОТГ), як додаток до рішення (додаток 2).

3. Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації, а саме в районній газеті «Надросся» та на офіційному веб – сайті Стеблівської ОТГ за адресою: https://steblivska-gromada.gov.ua/.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

5. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

Селищний голова                                                                         О.ДАНІЛЬЧЕНКО

Далі за посиланням: