«Олімпійське лелеченя» в Стеблівській ОТГ»

Дата: 27.05.2019 16:35

«Олімпійське лелеченя» в Стеблівській ОТГ»

Сьогодні особливо актуальним є впровадження в систему шкільної освіти різноманітних спортивно-масових заходів, скерованих на популяризацію активного способу життя, спорту, олімпійських ідей,  а відтак і на залучення дітей до занять фізичними вправами, виховання в юного покоління почуттів патріотизму, благородства, дружби, взаємоповаги. В останні роки фізкультурно-спортивний рух збагатився багатьма цікавими спортивно-масовими заходами: «Козацькі забави», «День здоров’я», «Олімпійський урок», «Олімпійське лелеченя».

Заклади загальної середньої освіти  Стеблівської ОТГ беруть активну участь  у таких заходах. Тому вже другий рік поспіль Дацьківський НВК зустрічає спортивні команди Стеблівської ЗОШ, Сидорівського і Шендерівського НВК для участі у ІІ етапі Всеукраїнського  спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя – 2019».

Директор Дацьківського НВК, Вдовченко Леся Петрівна, гостинно зустріла учасників змагань, побажала всім успіхів, яскравих перемог та гарного настрою.  Вчитель фізичної культури, Коваленко Віталій Вікторович,  проводив змагання, у програму яких ввійшли такі види випробувань: презентація команди, теоретичний конкурс «Олімпійська вікторина» та комбінована естафета.

Найкраще презентували свою команду учні Дацьківського НВК,  в олімпійській вікторині найкмітливішими виявились учні Шендерівського та Сидорівського НВК,  а кращими спортсменами показали себе учасники Стеблівської ЗОШ. Найбільше спортивного азарту викликала у школярів естафета, адже від власної спритності кожного залежав результат усієї команди. Всі учасники показали високий рівень фізичної підготовки, прагнення до перемоги, дійсно проявили себе справжніми спортсменами, готовими до чесної боротьби за звання бути кращими « олімпійськими лелеченятами».

За підсумками всіх випробувань команда «Дружба» Стеблівської ЗОШ виборола   І місце,  команда «Живчик» Дацьківського НВК  ІІ місце  і ІІІ місце розділили команди «Фіксики» Сидорівського НВК та «Патріоти» Шендерівського НВК.

Закінчився цей чудовий захід  у пришкільному саду, де учасники змагань смакували смачною козацькою кашею, жартували,  ділились враженнями  від змагань.

Відділ освіти, культури,

молоді та спорту виконавчого комітету

Стеблівської селищної ради