Заходи у Стеблівській ОТГ в рамках щорічної акції «За чисте довкілля та дня благоустрою територій населених пунктів»

Дата: 25.04.2019 15:15

На території населених пунктів Стеблівської  селищної об'єднаної територіальної громади проведено комплекс заходів в рамках щорічної акції «За чисте довкілля та дня благоустрою територій населених пунктів».

Відповідно до Плану заходів, затверджених рішенням виконавчого комітету селищної ради від 18.03.2019 №1 у всіх 12 населених пунктах громади проведені роботи з  прибирання вулиць, доріг, тротуарів, автобусних зупинок, кладовищ, братських могил, обелісків, висаджено дерева та кущі, упорядковано прибудинкові території, сквери, площі, дитячі та спортивні майданчики, приведено в належний стан газони та квітники, ліквідовані несанкціоновані сміттєзвалища побутових відходів. Участь в заходах взяли: учнівська молодь, педагогічний та технічний персонал закладів освіти, посадові особи і працівники виконавчого комітету селищної ради, депутати, працівники промислових та сільськогосподарських підприємств, приватні підприємці, працівники закладів культури, охорони здоров'я, соціального захисту, інших установ та організацій  і небайдужі мешканці населених пунктів Стеблівської громади.

Виконавчий комітет селищної ради висловлює велику подяку усім, хто взяв участь в заходах та висловлює велику надію на те, що всі ми спільно будемо берегти та охороняти довкілля, адже чисте довкілля є запорукою здоров'я людини та загалом нації.