УВАГА!!! Корисна інформація для тих, хто хоче започаткувати власний бізнес!!!! Освітньо-практичний курс для підприємця початківця

Дата: 25.04.2019 10:57

Установа “Черкаська агенція регіонального розвитку” пропонує, з метою започаткувати кроки з розвитку і підтримки підприємництва, провести освітньо-практичний курс по підприємництву у нашій громаді.

Курс включає теми:

• Де навчають бізнесу – розкажемо, де можна безкоштовно і дистанційно отримати знання для ведення бізнесу, які навчальні програмі є в Україні, як можна перейняти досвід у іноземців-бізнесменів; розкажемо про 5 кроків, які потрібно пройти до моменту офіційної реєстрації власної справи;
  • Все про спрощену систему оподаткування та КВЕДи – розкажемо як вибрати систему оподаткування, групу єдиного податку та КВЕДи при реєстрації бізнесу;
  • Он-лайн сервіси для ведення бізнесу – розкажемо та покажемо, як можна зареєструвати ФОП не виходячи з дому, як звітуватися та спілкуватися з державою за допомогою електронних сервісів.
  • Все про кредити та кредитні програми для малого бізнесу – розкажемо при яких умовах кредити вигідні для бізнесу, розкриємо секрети спілкування з банками, повідаємо про пільгові програми кредитування для малого бізнесу.

Для кого таке навчання:

• для підприємців-початківців (діяльність до 2 років) та тих, хто бажає відкрити власну справу.
  • для працівників місцевих органів, які відповідають за розвиток бізнесу у громаді та взаємовідносини з місцевими підприємцями;
  • для молоді – студентів та учнів старшого шкільного віку.

Що дасть громаді таке навчання? Збільшить спроможність місцевого бізнесу до розвитку та розширення діяльності, закладе фундамент для створення нових бізнесів, розвіє страхи щодо складності підприємницької діяльності.