Муніципальна няня – допомога молодим родинам

Дата: 18.04.2019 12:11

Муніципальна няня – це будь-яка фізична особа - підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91) / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Розмір відшкодування становить з 01.01.2019 - 1626 грн. щомісяця. Відшкодування  сплачується за кожну дитину, якій надається послуга з догляду муніципальною нянею.

Ця компенсація виплачуватиметься управлінням соціального захисту населення вкінці кожного місяця й автоматично переглядатиметься щороку відповідно до прожиткового мінімуму на дітей.

Допомога не передбачена прийомним сім'ям, а також власникам будинків сімейного типу. Батьки, які всиновили дитину, вже отримують кошти за іншими програмами допомоги.

Батькам потрібно звернутися до служби соцзазисту за місцем проживання та подати заяву.

До заяви про надання компенсації необхідно додати:

- копію договору з нянею (не потрібно заявляти нотаріально).

- документи на підтвердження витрат на няню (чеки, виписки з банку про перерахунок коштів).

- заяву про те, куди перераховувати кошти компенсації (рахунок у банку).

- копію свідоцтва про народження дитини.

- копію паспорта одного з батьків та ідентифікаційного коду.

Подати документи необхідно протягом місяця з моменту укладення угоди з нянею. Щомісяця до 5 числа батьки повинні надсилати підтверджуючі документи витрат на няню. Якщо ж вчасно не надіслати підтвердження до соцзахисту, того місяця компенсацію не виплатять.

Корсунь-Шевченківський районний відділ

державної реєстрації актів цивільного стану

Головного територіального управління юстиції

у Черкаській області