Рішення сесії "Про внесення змін до рішення  Стеблівської селищної ради від 27.06.2018 року № 21-3/VII «Про затвердження ставок земельного податку та розмірів орендної плати на 2019 рік"

Дата: 25.02.2019 09:45

СТЕБЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Від 18 лютого 2019 року                                                № 28-13/VII

Відповідно до статей 26, 33, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 271-281 Податкового кодексу України,з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету, заслухавши інформацію спеціаліста (юриста) виконкому селищної ради Царенко Юлії Юріївни, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Рішення від 11.09.2018 року № 21-3/VII «Про внесення змін до рішення Стеблівської селищної ради від 27.06.2018 року № 21-3/VII  «Про затвердження ставок земельного податку та розмірів орендної плати на 2019 рік» визнати таким, що втратило чинність.

2.Внести зміни до додатку 1 рішення від 27.06.2018 року № 21-3/VII «Про затвердження ставок земельного податку та розмірів орендної плати на 2019 рік»:

2.1.«Ставки земельного податку на 2019 рік» код «12.05», назва «Для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту», встановивши ставку податку:

- 3 % нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено(незалежно від місця знаходження);

- 3 % нормативної грошової оцінки за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

2.2.доповнити пункт 1.1 рішення таким «Установити ставки земельного податку на 2019 рік за лісові землі в розмірі 0,1 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

3.Внести зміни до Положення  про оподаткування платою за землю на території Стеблівської селищної ради (ОТГ) до Розділу Встановити ставки земельного податку за земельні ділянки земель: 6.5 Установити ставки земельного податку на 2019 рік за лісові землі в розмірі 0,1 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області та ставки земельного податку на 2019 рік» код «12.05», назва «Для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту», встановивши ставку податку

4.Оприлюднити дане рішення в мережі Інтернет за адресою: https://steblivska-gromada.gov.ua/ та засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань

планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.

5.Дане рішення набирає чинності 18 лютого 2019 року.

Селищний голова                                                                     О. ДАНІЛЬЧЕНКО