З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ГРОМАДО!!!

Дата: 18.12.2018 10:44

18 грудня Стеблівська об'єднана територіальна громада вже вдруге святкує  річницю створення. Нелегкою була дорога до об’єднання та скільки перепон довелось здолати. На щастя люди повірили у величезний потенціал та підтримали доцільність створення нової громади. Пройшло всього два роки, а вже сьогодні є досвід успішної участі у конкурсах проектів, визначено пріоритети громади на шляху до розвитку.

Вітаю зі святом, дякую усім, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у житті сіл. Бажаю громаді розквіту, міцного здоров’я та добробуту, надія на краще життя спонукає вірити в себе.

ОЛЕКСІЙ ДАНІЛЬЧЕНКО                                                                                               Фото без опису