Вітаємо Лагодзінську Наталію з нагородою та дякуємо за велике серце усім волонтерам Корсунщини!!!

Дата: 13.12.2018 10:56

З нагоди Дня Збройних Сил України шестеро корсунців отримали відзнаки Президента

6 грудня у фойє районного будинку культури військовослужбовці і волонтери Корсунщини приймали щирі вітання.

З вдячністю та глибокою повагою на початку заходу присутні згадали і пом’янули хвилиною мовчання земляків, які віддали свої життя за мир, — Сергія Білоушенка, Романа Сокуренка, Олексія Тимченка, Максима Мариненка, Віталія Коломійця.
У вітальних виступах пошанували тих, хто протистоїть ворогу на лінії розмежування і далеко від фронту, заступник голови райдержадміністрації Олексій Ващенко, заступник голови районної ради Петро Пустільнік, голова ГО «Ветеранів АТО Корсунщини» Іван Журавльов, районний військовий комісар Павло Бадюлько, голова Народної ради Корсунщини Людмила Сімшаг.
В урочистій атмосфері високі відзнаки Президента України за гуманітарну участь в Антитерористичній операції були вручені Олександру Журавльову, Людмилі Сімшаг, Валентині Серебряковій, Ользі Вихрист, Наталії Лагодзінській, Юрію Тимошенку.

Почесними грамотами Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок у захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, високе професійне виконання службових обов’язків були відзначені сержант Ігор Джунусов, старшина Анатолій Нечаєв, старшина Віктор Головко, молодший сержант Андрій Рябчич, ветерани АТО Олег Пісковий, Олександр Коваленко, Євген Томіленко.
Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради вручили також волонтерам — Сергію Шредеру, Раїсі Загородній, Аллі Кравченко, Ніні Новохацькій. Подяками були відзначені ветеран АТО, волонтер Валерій Пшеничний, педагогічні та учнівські колективи ЗОШ №1, ЗСШ №5, ДНЗ «Світлячок», інформаційно-методичного центру РЦДЮТ.

Щемним моментом став виступ майбутніх захисників — учнів молодших класів. Діти виконали зворушливу пісню та передали Івану Журавльову малюнки для українських моряків, які були захоплені в полон під час нападу російських прикордонників у Керченській протоці. Серед 24-х полонених є, на жаль, і двоє наших земляків — черкащанин Олег Мельничук та уродженець Черкаської області Владислав Костишин. Передали малюнки з тим, аби підтримати незламних. Підтримаймо і ми їх — вірою у перемогу й молитвами.

Валентина ДОВГОПОЛА

(За матеріалами Надросся Online - інтернет-ресурс громадсько-політичної  газети Корсунь-Шевченківщини "Надросся")