Про внесення змін до рішення Стеблівської селищної ради від 13.07.2017 року №7-4/ VII «Про затвердження ставок земельного податку та розмірів орендної плати на 2018 рік

Дата: 11.11.2018 17:13

СТЕБЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Від 11 вересня 2018 року                                                                  № 23-2/VII

смт.Стеблів

Про внесення змін до рішення Стеблівської

селищної ради від 13.07.2017 року №7-4/ VII

«Про затвердження ставок земельного

податку та розмірів орендної плати на 2018 рік

Відповідно до статті 26 статті 33, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та керуючися статтями 271-281 Податкового кодексу України, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення від 13.07.2017 року №7-4/ VII «Про затвердження ставок земельного податку та розмірів орендної плати на 2018 рік» доповнивши пунктом 4.4 «Установити ставки земельного податку на 2018 рік за лісові землі в розмірі 0,1 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

2. Внести зміни до Положення про оподаткування платою за землю на території Стеблівської селищної ради (ОТГ) до Розділу «Встановити ставки земельного податку за земельні ділянки земель: 6.5 Установити ставки земельного податку на 2018 рік за лісові землі в розмірі 0,1 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

3. Оприлюднити дане рішення  в мережі Інтернет за адресою: https://steblivska-gromada.gov.ua/.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань

планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.

5. Дане рішення набирає чинності 11 вересня 2018 року.

Селищний голова                                                                    О. В. Данільченко