Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік

21-1/VII

Про встановлення місцевих податків

і зборів на 2019 рік

Відповідно до пункту до статті 7, пункту 12.3 статті 12, абзацу четвертого підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 та абзацу другого
пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Стеблівської селищної ради, утвореної внаслідок добровільного об’єднання на 2019 рік такі податки і збори:

1.1.Єдиний податок

1.2.Земельний податок

1.3.Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

1.4.Транспортний податок

1.5.Акцизний податок

1.6 Туристичний збір

2.Затвердити:

2.1.Положення про єдиний податок для суб’єктів господарювання на території Стеблівської селищної ради (ОТГ) на 2019 рік.

2.2.Положення про оподаткування платою за землю на території Стеблівської селищної ради (ОТГ) на 2019 рік.

2.3.Положення про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Стеблівській селищній раді(ОТГ) на 2019 рік.

2.4.Положення про транспортний податок на території Стеблівської селищної ради (ОТГ) на 2019 рік.

2.5.Положення про акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів на території Стеблівської селищної ради (ОТГ) на 2019 рік (додаток 5)

2.6. Положення про туристичний збір на території Стеблівської селищної ради (ОТГ) на 2019.

3.Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

6. Рішення набирає чинності  01 січня 2019 року.

Селищний голова                                                                             О.В.Данільченко