Подарунок дітям - дитячі майданчики!

Дата: 10.07.2018 11:58

Мабуть, немає кращого періоду в житті людини, як дитинство...

Дитинство – це насправді пора мрій.  Все наша маленьке життя під назвою «дитинство» містить в собі надії на виконання того, про що мріялося. Світ мрій і фантазій дають неймовірну кількість позитивних емоцій. Нам, дорослим, приємно, що можемо хоча б одну із них здійснити.

Восени минулого року виконком селищної ради виділив кошти  на суму 45 978 тис грн для облаштування дитячого майданчика у с. Дацьки. Біля Дацьківського НВК підготували територію під майданчик і встановили ігровий комплекс з гірками, карусель з кермом, подвійну металеву гойдалку, качалку-балансир та садову лаву.

Ще один дитячий майданчик нещодавно став улюбленим місцем відпочинку дітвори села Шендерівка. Виконкомом селищної ради було виділено 70 000 тис грн. та кошти спонсорів БФ "Урожай громаді" виділив 35 000 тис грн. та кошти «Майстерні сільських ініціатив» у сумі 1 900 грн.

Зусиллями учнів, батьків, вчителів, агрофірми «Злагода» та підприємців села було встановлено ігровий комплекс «Скаут», дві гойдалки, карусель «Коловерть», пісочницю, гойдалку-балансир «Трембіта». На День Конституції України відбулось відкриття дитячого майданчика.

З нетерпінням чекають свого майданчика і діти  села Яблунівка.

Нехай діти Стеблівської громади ростуть здоровими і щасливими, отримують найкращі відчуття і враження!!!

Анжела Буценко

Майданчик у селі Дацьки

17.11.2017 р. с.Дацьки . Відкриття дитячого майданчика. Свято відкривали: в.о.старости В.П. Кравченко,зам.селищного голови О.А. Бабяк, зам.директора НВК О.О. Вигонська, дипутат с/р. С.М.Онищенко. А розвеселяли дітей аніматори мультяшки-міньйони.