Рішення виконавчого комітету "Про забезпечення належних умов експлуатації електромереж на території Стеблівської об?єднаної територіальної громади"

Дата: 29.05.2018 16:12

СТЕБЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

29.05.2018

№

Про забезпечення належних умов експлуатації електромереж на території Стеблівської об′єднаної територіальної громади

Відповідно до статті 38 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про ринок електричної енергії», «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об′єктів», постанови Кабінету міністрів України від 04.03.1997 № 209 «Про затвердження Правил охорони електричних мереж», з метою створення належних умов функціонування електричних мереж на території Стеблівської об′єднаної територіальної громади, виконком Стеблівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Заборонити фізичним та юридичним особам висадку дерев в охоронних зонах ліній електропередачі.

2.Доручити в.о. старости, депутатам Стеблівської селищної ради провести серед населення громади роз′яснювальну роботу щодо відповідальності землекористувачів за неналежне утримання зелених насаджень та збереження електричних мереж.

3.Зобов′язати власників зелених насаджень, лісів, постійних лісокористувачів вжити невідкладних заходів щодо приведення зелених насаджень відповідно до вимог чинного законодавства стосовно утримання повітряних ліній електропередачі та забезпечити безумовне дотримання пункту 5.5.Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово – комунального господарства України від 10.04.2006 року № 105.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови О.А.Баб′яка.

Селищний голова                                                                                                                О.В.Данільченко