У Стеблівській ОТГ вшанували пам'ять загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 01.05.2018 21:08

26 квітня біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи» відбувся мітинг-реквієм пам’яті загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Вшанувати пам'ять загиблих прийшли місцеві жителі, школярі, ліквідатори, влада, пожежники, духовенство.

Розпочався траурний мітинг із покладання квітів до пам'ятника.

Зі словами вдячності за подвиг у ліквідації страшної техногенної катастрофи виступив голова Стеблівської об’єднаної територіальної громади Олексій Володимирович Данільченко.

Директор Стеблівської ЗОШ Миронюк Галина Миколаївна та педагог-організатор Каракай Леся Сергіївна ознайомили присутніх із подіями, що відбувались у той період.

Протоієрей Микола провів молебень за загиблими та померлими жертвами аварії на Чорнобильській АЕС. Пам'ять усіх тих, хто поклав життя за наше сьогодення, вшанували хвилиною мовчання.

Голова районного осередку організації «Союз Чорнобиль Україна» Чорновіл Борис Григорович вручив грамоти вдовам ліквідаторів – Марух Галині Миколаївні, вдові Маруха Івана Івановича, та Шульженко Ользі Іванівні, вдові Шульженка Григорія Івановича.

Від імені всієї Стеблівської  об’єднаної територіальної громади ми виражаємо вдячність тим, хто ціною свого здоров’я, ціною життя долали атомну стихію. Низько схиляємо голови перед тими, хто випробував на собі руйнівну силу радіації, перед тими, хто віддав життя за нас. Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я та наснаги!