До уваги представників агропідприємств!

Дата: 23.03.2018 14:31

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

бульвар Шевченка, 185, м. Черкаси,  18001,  тел./ факс (0472) 37-35-50, 33-29-48,

E-mail: info_udr@ck.minjust.gov.ua Web: http://uprav.ck.minjust.gov.ua   Код ЄДРПОУ 34924330

__.03.2018 № 3.3- 11                                                                                      Сільські, селищні та міські ради

Черкаської області

Про розміщення інформації

Просимо розмістити на офіційних сайтах сільських, селищних та міських рад та в місцях прийому громадян інформацію на тему: «До уваги представників агропідприємств!» та вказати наступне.

З метою протидії рейдерським захопленням в агропромисловому комплексі на території Черкаської області, а також взаємодії підрозділів ГУНП в Черкаській області з органами державної влади та місцевого самоврядування відбудеться нарада обласного оперативного штабу з протидії аграрному рейдерству в Черкаській області щодо організації інформування та взаємодії з підрозділами поліції в разі рейдерських захоплень.

Засідання оперативного штабу відбудеться 27.03.2018 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340.

Номер телефону для довідки: (0472) 33-00-27.

Начальник                                                                                                                             О.О. Свіренюк