Дата: 08.11.2017 15:27

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 19 Закону України "Про засади державної регіональної політики", ст.ст. 81,87 Цивільного кодексу України, Типового положення про агенцію регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 № 258, враховуючи розділ 4.1 Програми економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2016 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 19.02.2016 № 3-11/VII (із змінами), обласна рада в и р і ш и л а:. Внести зміни до пункту 1 рішення обласної ради від 03.06.2016        № 5-18/VII "Про підготовчу роботу стосовно заснування Агенції регіонального розвитку Черкаської області", виклавши його в такій редакції:

"1.Виступити засновником Установи "Агенція регіонального розвитку Черкаської області" (далі – Агенція) та провести підготовчу роботу стосовно її заснування".

2. Визначити представниками обласної ради в Наглядовій раді Установи "Агенція регіонального розвитку Черкаської області"                        (далі – Агенція) за посадами голову обласної ради та першого заступника голови обласної ради.

3. Передати Агенції для досягнення її мети та виконання завдань кошти обласного бюджету в сумі 300000 (триста тисяч) гривень.

4. Обласній державній адміністрації при підготовці проекту рішення обласної ради про внесення змін до рішення обласної ради від 29.12.2015 № 2-3/VII "Про обласний бюджет на 2016 рік", передбачити кошти на реалізацію пункту 3 даного рішення.