Нашою ціллю є не Стратегічний План, а розвиток громади

Дата: 04.12.2017 15:11

Нашою ціллю є не Стратегічний План, а розвиток громади

24 листопада відбулось IV засідання робочої групи зі Стратегічного планування розвитку Стеблівської громади.

Окрім членів РГ у засіданні взяли участь:

Сергій Слинько ? директор Черкаського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»;

Григорій Перерва ? радник з питань регіонального розвитку Черкаського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»;

Любов Ропало ? проектний менеджер Черкаської Агенції регіонального розвитку;

Петро Мавко ? радник національного рівня, голова правління Західноукраїнського регіонального навчального центру;

Антон Немець ? проектний менеджер по енергозбереженню Черкаської Агенції регіонального розвитку.

Заступник селищного голови Олександр Анатолійович Баб'як привітав присутніх і побажав плідної праці та творчої наснаги.

Григорій Перерва зупинився на формуванні стратегічного бачення за наслідками попереднього засідання. Також ознайомив присутніх із стратегічними та операційними цілями Стратегії розвитку Стеблівської громади

Сергій Олексійович Сасін запропонував до розгляду таблицю, де зображені зібрані проектні ідеї до Плану реалізації Стратегічного плану розвитку Стеблівської громади на період 2018-2020 рр.

Були розглянуті технічні завдання відповідно до форми та шістдесят вісім проектних ідей. Проектні ідеї розглядались відповідно до двох Стратегічних цілей:

СЦ.1. Формування економічно привабливої громади та СЦ.2. Підвищення активності мешканців громади та спільне формування комфортних умов для проживання. А також вісім Операційних цілей двадцять шість завдань.Робочою групою було розглянуто вісімнадцять технічних завдань на проекти Стеблівської громади.

До 8 грудня потрібно доопрацювати проектні ідеї.

За пропозицією Петра Мавка , задля створення позитивного інвестиційного іміджу громади, потрібно об'єднати три проектні ідеї в одну під назвою «Підготовка інвестиційних пропозицій громади».

Із заключним словом виступив Петро Мавко : «Нашою ціллю є не Стратегічний План, а розвиток громади. Створити умови для залучення молоді, дати можливість залишитись у громаді.Створені ОТГ отримали в спадок села, що розвивались не на рівні, фінансування отримували мізерне».

Із позитивним настроєм та визначеними завданнями надалі було завершено IV засідання робочої групи.

Анжела Буценко