Привітання з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2018 13:15

Шановні учасники бойових дій на території інших держав !

Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

Ризикуючи своїм життям, ви чесно виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах, чим заслужили визнання і вдячність їхніх народів. Тисячі вихідців з України пройшли крізь вогонь Афганської війни, що принесла нам численні трагедії та біль утрат.

Ми пам'ятаємо і завжди пам'ятатимемо про кожного нашого загиблого співвітчизника. Дякуємо усім ветеранам-інтернаціоналістам за вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування про родини загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління. Впевнені, що ви й надалі будете взірцем високого професіоналізму, лицарства і благородства. Бажаємо міцного здоров'я і мирного неба. Щастя вам і вашим рідним, здійснення усіх задумів та нових досягнень на благо України.

Виконавчий комітет Стеблівської селищної ради