Проект рішення "Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність Стеблівської об?єднаної територіальної громади (Стеблівської селищної ради)"

Дата: 21.02.2018 09:27

СТЕБЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОРСУНЬ - ШЕВЧЕНКІВСКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Від ___________ 2018 року

№               /VІІ

смт Стеблів

Про передачу земельних ділянок

державної власності у комунальну

власність Стеблівської об′єднаної

територіальної громади (Стеблівської

селищної ради)

Відповідно до статей 15¹, 117, 122 Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об′єднаних територіальних громад», статей 26, 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Доручити виконавчому комітету Стеблівської селищної ради звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області із клопотання про передачу у комунальну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності орієнтовною площею 3954,47 га, які розташовані за межами населених пунктів Стеблівської об′єданаої територіальної громади: смт Стеблів, с. Дацьки, с. Прутильці, с. Переможинці, с.Яблунівка, с. Нова Буда, с. Шендерівка, с. Хильки, с. Комарівка, с.Скрипчинці, с.Гута – Стеблівська, с.Сидорівка Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Селищний голова                                                                                    О.В.Данільченко