Стеблівська громада

Черкаська область, Корсунь-Шевченківський район

рішення селищної ради №0/VІІ «ПРОЕКТ "Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2019-2022 роки у Стеблівській об’єднаній територіальний громаді"»

Кількість переглядів: 121
Скликання: Проект рішення сесії
Сесія: Проект рішення сесії
Тип документу: рішення селищної ради
Дата: 21.01.2019
Номер документу: 0/VІІ
Назва документу: ПРОЕКТ "Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2019-2022 роки у Стеблівській об’єднаній територіальний громаді"
Прикріплені файли:
  1. Файл 1 (0.02 МБ)

 

ПРОЕКТ

 

 

Програма

 розвитку фізичної культури і спорту на 2019-2022 роки

 у Стеблівській об’єднаній територіальний громаді

 

1. Загальні положення

 

1.1. Фізична культура та спорт є ефективним та найбільш економічним засобом профілактики захворюваності, зміцнення генофонду нації та розв’язання різних соціальних проблем. В той же час фізична культура і спорт є складовою частиною освітнього процесу підростаючого покоління.

1.2. Фізичні вправи відіграють важливу роль у зміцненні здоров’я людини, підвищення фізичних і функціональних можливостей її організму, забезпеченні повноцінного дозвілля, збереженні тривалості активного життя населення.  

1.3. Світовий досвід свідчить, що рухома активність людини протягом усього життя сприяє профілактиці захворювань та зміцненню здоров’я. В Україні діє Державна програма розвитку фізичної культури і спорту, затверджена постановою  Кабінету Міністрів України.

1.4. Активно заклади загальної середньої освіти ОТГ культивуються різні види спорту, серед яких: волейбол, футбол, теніс. 

1.5. Необхідність подальшого розвитку та стимулювання спортивної галузі у громаді зумовили розробку даної програми, яка охоплює період з 2019 по 2022 роки та містить план заходів із вдосконалення спортивно-оздоровчої сфери, а також  активне спрямування та залучення бюджетних та позабюджетних коштів, інвестицій, покращення матеріально-технічної бази, пропагування здорового способу життя та оздоровлення населення.

 

2. Мета Програми

 

Метою Програми є вдосконалення організаційних та нормативно-правових механізмів та здійснення комплексно-пріоритетних заходів, що спрямовані на подальший розвиток сфери фізичної культури та спорту в Стеблівській  об’єднаній територіальній громаді: проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно масової роботи у закладах освіти та місцях відпочинку громадян, заохочення заняття спортом  серед дитячо-юнацького населення громади, поліпшення нормативно-правового, кадрового, матеріально-технічного, фінансового, медичного та інформаційного забезпечення спортивно-оздоровчої роботи, нагородження, відзначення та стимулювання переможців та учасників змагань, галузевих спартакіад та інших спортивно-оздоровчих заходів.

 

 

 

3. Основні завдання Програми

 

3.1. Основними завданнями Програми є:

3.1.1. запровадження у закладів освіти ОТГ усіх типів та форм власності рухової активності та посилення культивації різних видів спорту;

3.1.2. забезпечення закладів освіти ОТГ спортивним обладнанням та інвентарем;

3.1.3. інтегрування ефективних (інноваційних) форм і методів фізкультурно - спортивної діяльності та розвиток різних  видів спорту з урахуванням місцевих особливостей  і економічних факторів;

3.1.4. удосконалення системи формування та підготовки збірних команд громади;

3.1.5. збереження наявної, з подальшим удосконаленням, матеріально-технічної бази, поліпшення умов її функціонування;

3.1.6. залучення фізкультурно-спортивних, дитячих, молодіжних громадських організації, об’єднань, клубів до реалізації заходів, спрямованих на розвиток фізичної культури і спорту;

3.1.7. створення необхідних умов для розвитку сфери фізичної культури, культивування різноманітних видів спорту у Стеблівській ОТГ;

3.1.8. удосконалення системи дитячо-юнацького спорту в об’єднаній територіальній громаді;

3.1.9. активізація співпраці із іншими територіальними та об’єднаними громадами, містами-партнерами у проведенні спортивних заходів різного рівня;

3.1.10. підтримка (у тому числі фінансова) програм та заходів фізкультурно - спортивних, дитячих, молодіжних громадських організацій, об’єднань і клубів, їх заходів і програм, спрямованих на розвиток сфери фізичної культури і спорту у Стеблівській ОТГ;

3.1.11. заохочення та відзначення переможців та призерів спортивних змагань та спортивно-оздоровчих заходів різного рівня, підтримка ветеранів спорту.

 

4. Фінансове забезпечення Програми

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь