Епідситуація в області залишається напруженою, – Лариса Кошова

Дата: 06.12.2021 08:41

Черкащина продовжує перебувати в «червоній» зоні епіднебезпеки. Кількість захворілих переважає над кількістю тих, хто вилікувався. Про це повідомила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова під час онлайн-брифінгу.

За останню добу у 569 осіб підтвердили COVID-19, вилікувались 454 особи. Минулого тижня кількість тих, хто одужав, переважала над кількістю захворілих. На цьому тижні показники змінилися.

Завантаженість ліжок в області становить 43,9%, по Черкасах – майже 72%.

На сьогодні в області перевищений коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування.

«Епідситуація в області залишається напруженою. Єдиним захистом від коронавірусної хвороби є вакцинація. Тому прийдіть у  пункт щеплення чи центр вакцинації, приведіть своїх знайомих, родичів, батьків та отримайте свою дозу вакцини», – сказала Лариса Кошова.

В області працює 102 пункти щеплення, 32 центри вакцинації та 25 мобільних бригад.