Олексій Чернишов: в межах «Великого будівництва 2021» 9 млрд грн спрямовуються на соціальні та економічні проекти в регіонах

Дата: 25.02.2021 08:17

Цього року до програми Президента «Велике будівництво» увійшло 500 об’єктів, на реалізацію яких буде спрямовано 9 млрд гривень. Про це сказав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Інфраструктура».

«Програма Президента «Велике будівництво» не зупиняється, а навпаки – активно розвивається і розширюється. У порівнянні з минулим роком, загальне фінансування програми в 2021 році зросте майже вдвічі. Окрім того, у цьому році до соціального блоку ми додаємо ще два важливі напрями: медичний та культурний», – зазначив Олексій Чернишов.

Цього року до програми увійшло 500 проектів: 95 шкіл, 70 дитячих садочків, 80 спортивних, 35 лікарень та 20 культурних об’єктів, 200 амбулаторій та 40 проектів економічного розвитку.

«Соціальна складова «Великого будівництва» залишається такою ж вагомою у 2021 році, як і в попередньому 2020-му. Але ми поступово вводимо та будемо збільшувати у майбутньому частку проектів економічного розвитку», – наголошує Олексій Чернишов.

За інформацією Міністерства розвитку громад та територій України