#Великебудівництво: на Уманщині завершується ремонт автомобільної дороги Н-16

Дата: 18.09.2020 14:00

Завершується ремонт автомобільної дороги державного значення Н-16 Золотоноша–Черкаси–Сміла–Умань в межах Уманського району. Зокрема, від села Гереженівка до села Доброводи виконали поточний середній ремонт протяжністю понад 4,2 км.

Наразі триває влаштування та бетонування водоскидів. Також залишилось нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків. Завершити усі роботи підрядна організація ТОВ «ШРБУ-48» планує вже на початку жовтня 2020 року.

Цього року на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» загалом відремонтують 67,2 км дорожнього покриття.