Цьогоріч на Черкащині ліквідували понад 206 тис. м? ямковості на автодорогах місцевого значення

Дата: 31.08.2020 08:51

Фото без описуФото без опису

Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області організувала  виконання підрядними організаціями роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Загалом, з початку року підрядними організаціями ліквідували 206,2 тис. м² ямковості (в тому числі при влаштуванні вирівнюючого шару). Виконали 11 297 м² ямкового ремонту пневмоструменевим методом, 10 378 м2 профілювання на дорогах з біло-щебеневим покриттям та ліквідовали 4 238 м2 ямковості на них.

Ремонтні роботи знаходяться під контролем замовника робіт ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області” та здійснюються із дотриманням вимог державних стандартів, СОУ 42.1 – 37641918-105:2013 та інших нормативів.