П’ять сільгосподарств Черкащини увійшли до племінної бази

Дата: 28.07.2020 21:57

Пріоритетним напрямком роботи Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації є поліпшення роботи з підвищення продуктивності тварин та нарощування виробництва тваринницької продукції в господарствах області. Розширення племінної бази тваринництва є одним із шляхів досягнення цього.

Так, у ході роботи регіональної експертної комісії відзначили високий рівень ведення господарської діяльності чотирьох сільських господарств області. На цій підставі ухвалили рішення присвоїти їм відповідні статуси у племінній справі в галузі тваринництва.

Перед ухваленням рішення регіональна експертна комісія під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Анатолія Яріша Анатолія здійснила огляд стад та провела експертну оцінку рівня ведення племінної справи у тваринництві суб’єктів господарювання:

– Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Агроко», Товариство з обмеженою відповідальністю «Богодухівка» Чорнобаївського району з розведення голштинської породи великої рогатої худоби

– Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю ім. Ватутіна з розведення голштинської породи великої рогатої худоби

– Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Неморож» Звенигородського району з розведення української червоно-рябої молочної породи великої рогатої худоби

– Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Маяк» Золотоніського району з розведення голштинської породи великої рогатої худоби

– Приватне акціонерне товариство ім. Шевченка Черкаського району з розведення риби білого товстолобика, української рамчастої породи коропа, білого амура, строкатого товстолобика, української лускатої породи коропа.