Управління цивільного захисту закликає черкащан дотримуватись правил безпеки на водоймах

Дата: 02.07.2020 16:37

Управління цивільного захисту обласної державної адміністрації звертається до жителів області з проханням бути вкрай обережними на водоймах та дотримуватися правил безпеки.

На жаль, кількість нещасних випадків на воді щодня зростає, інформують в управлінні. За період із 1 січня цього року на водних об’єктах виникло 35 надзвичайних подій, 23 особи загинуло, зокрема 1 дитина, 23 особи врятували, із них 4 діток.

Як свідчать конкретні факти, трагічні випадки найчастіше стаються в стихійних місцях масового відпочинку на воді, котрі не обладнані згідно з вимогами безпеки та не забезпечені сезонними рятувальними постами.

Окрім цього, напередодні святкування Івана Купала, яке традиційно відзначають в ніч із 6 на 7 липня, Управління цивільного захисту Черкаської обласної державної адміністрації та Управління ДСНС України у Черкаській області провели роз’яснювальні бесіди з громадянами та нагадали правила безпечного відпочинку на воді.

Пам’ятайте:

– відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;

– ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;

– не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;

– не запливайте далеко, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;

– не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння.