До уваги власників бджолосімей!!!

Дата: 09.06.2020 09:50

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ БДЖОЛОСІМЕЙ!

Виконком Стеблівської селищної ради повідомляє про те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 затверджено Порядок використання коштів для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Отримувачами бюджетних коштів є суб’єкти господарювання  - юридичні особи, фізичні особи – підприємці ( фермерські господарства), а також фізичні особи, у яких наявні бджолосім’ї.

Дотація у розмірі 200 гривень на бджолосім’ю надаватиметься на безповоротній основі власникам бджолосімей за наявні у поточному році від 10 до 300 бджолосімей.

Для отримання дотації необхідно до 1 жовтня 2020 року до виконкому Стеблівської селищної ради подати такі документи:

1. Копія ветеринарно – санітарного паспорта пасіки,
  2. Копію довідки про відкриття поточного рахунку, виданої банком ( реквізити банківської установи)
  3. Копію паспорта громадянина України,
  4. Довідка про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей
  5. Копія рішення про державну реєстрацію потужності у державному Реєстрі потужностей операторів ринку( звернутись до Рити Володимирівни, Стеблівська ветлікарня).

Виконком Стеблівської селищної ради