Дата: 02.10.2018 14:32

Фото без опису Виконавчий комітет Стеблівської селищної ради оголошує конкурс на створення офіційної символіки Стеблівської об’єднаної територіальної громади Корсунь – Шевченківського району Черкаської області.

Метою конкурсу є визначення найкращих науково обґрунтованих засад  і варіантів художніх вирішень герба та прапора Стеблівської об’єднаної територіальної громади для його остаточного затвердження селищною радою.
      Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:
1 етап – подача конкурсних робіт в кольоровому та чорно – білому еталони - малюнки – з 05.10.2018 р. по 05.11.2018р.;

2 етап – відбір конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них переможця – з 05.11.2018 р. по 09.11.2018 р.;

3 етап – погодження символіки з Комісією державних нагород та геральдики – з 12.11.2018 по 30.11.2018 р.;

4 етап – затвердження Стеблівською селищною радою офіційної символіки Стеблівської об’єднаної територіальної громади з 01.12.2018 р. – 28.12.2018р.

У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи, колективно чи індивідуально.

Переможець у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора, текст музики та гімну територіальної громади одержує грошову винагороду в сумі 3000 (три тисячі) гривень.

У разі, якщо переможцями на кращий ескіз герба і прапора, текст і музику гімну є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл.

Основними завданнями конкурсу, окрім розроблення та створення герба, прапора є збереження історичної та культурної спадщини Стеблівської об’єднаної територіальної громади, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, зокрема, поширення інформації про Стеблівську ОТГ як культурний, історичний та мальовничий куточок Черкащини.

Ескізи герба та прапора територіальної громади Стеблева повинні бути виконані на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населеного пункту, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Стеблівську громаду серед інших населених пунктів.

На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Текст і музика гімну територіальної громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції територіальної громади, прагнення його мешканців жити в незалежній Українській державі.

Конкурсні проекти герба, прапора, текст музики та гімну Стеблівської об’єднаної територіальної громади подаються з  05.10.2018 до 05.11.2018 року за адресою: вул. Партизанська, 4, смт Стеблів, Корсунь - Шевченківський  район, Черкаська область, 19451.

За довідками звертатися за телефоном 5 -90 -14  та на офіційній веб – сторінці https://steblivska-gromada.gov.ua/., а також за адресою: вул. Партизанська 4, смт Стеблів, Корсунь - Шевченківський район, Черкаська область, 19451.