Сім тергромад Черкащини отримають субвенцію на розвиток ЦНАП

Дата: 15.06.2021 10:23

7 територіальних громад Черкащини отримають фінансування з держбюджету на розвиток своїх ЦНАПів. На це ТГ спрямують понад 4,8 млн грн. Це наблизить якісні адмінпослуги до людей, відзначає  очільник Черкащини Олександр Скічко.

Зокрема, капітально ремонтуватимуть приміщення та облаштовуватимуть їх у Христинівській та Звенигородській ТГ, закуповуватимуть обладнання для реєстрації транспортних засобів, видачі паспортних документів в Уманській, Ватутінській та Смілянській ТГ, меблі та техніку придбають у Тернівській та Ліплівській ТГ. Подали свої пропозиції на розгляд 34 громади Черкаської області.

– Ще більше жителів матимуть доступ до державних сервісів, незалежно від того, де живуть: у великому місті чи селі, – каже посадовець. – На сьогодні ж в тергромадах області вже створено 53 ЦНАПи, 54 віддалених робочих місць адміністратора та 5 територіальних підрозділів. Тобто в області вже функціонують 112 точок доступу до адміністративних послуг.

Загалом цьогоріч з держбюджету спрямують 231 млн грн для забезпечення доступності і підвищення якості адміністративних послуг в тергромадах. Отримають субвенцію 165 громад України.