Запрошення студентів Черкаської області до участі у грантовій програмі

Дата: 12.09.2019 13:52

Шановні жителі Стеблівської громади !

Сайт про фінанси Finance.ua запрошує студентів Черкаської області до участі у всеукраїнській грантовій програмі Scholarship.

Finance.ua – це сайт про фінанси та банки, який прагне підвищувати фінансову грамотність жителів України. Ми сподіваємося, що Scholarship допоможе нам зацікавити студентів фінансовою тематикою.

Переможець отримає грант на навчання у розмірі 18 000 гривень, а також можливість відвідати щорічну конференцію для спеціалістів з банківських технологій FinRetail 2019.

Ми просимо вас розмістити інформацію про наш захід на сайті https://steblivska-gromada.gov.ua/ – так ви допоможете долучити до конкурсу якомога більше талановитих студентів.

ЗРАЗОК ТЕКСТУ, ЯКИЙ ВИ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ

Заголовок: Finance.ua запрошує студентів Черкаської області до участі у Scholarship

Текст новини:

2 вересня стартує Scholarship від Finance.ua – соціальний конкурс для студентів по всій Україні. Участь у заході безкоштовна.

Роботи учасників оцінюватимуть головні редактори сайтів, які підвищують фінансову грамотність українців – Finance.ua та Minfin com ua, а також представники найбільшого банку країни “ПриватБанк”, МФО “Швидко Займ” та Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній.

Початок конкурсу – 2 вересня 2019 року. Кінець прийому робіт – 1 листопада 2019 року. Урочисте нагородження відбудеться у рамках FinRetail 2019.

Детальніше про правила участі, основні вимоги та виграш – на сайті Scholarship від Finance.ua https://finance.ua/ua/scholarship.

ЩИРО СПОДІВАЄМОСЯ НА СПІВПРАЦЮ З ВАМИ.
ВДАЛОГО ДНЯ